Zajęcia indywidualne

Strona główna » Zajęcia indywidualne

Czy chcesz utrwalić słownictwo z kursu w formie rozmowy? Czy chcesz poćwiczyć rozmowy telefoniczne, prezentowanie albo dyskutowanie po angielsku? Jeśli tak, umów się z nami na zajęcia konwersacyjne!

Zobacz krótkie nagranie wideo, na którym Paulina przedstawia jak wyglądają lekcje prowadzone przez $English.

Zajęcia trwają 60 minut, są tylko dla Ciebie i odbywają się przez Internet lub telefon (Ty wybierasz). Prowadzą je autorzy kursu, czyli Paulina Lichota i Michał Zięba.

Możemy się z Tobą umówić na lekcję od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 20:00. Po zakupie wysyłamy Ci informacje jak umówić lekcje na Twój email. Wymagany poziom języka angielskiego do udziału w zajęciach to średnio zaawansowany (B1) lub wyżej.

Kim są autorzy kursu, z którymi możesz mieć lekcje?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. Jest magistrem na kierunku Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu na Uniwersytecie Śląskim.

Przygotowuje klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English oraz języka hiszpańskiego z 8-letnim doświadczeniem. Studiował m.in. filologię angielską i hiszpańską w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na UŚ. Magister filologii hiszpańskiej.

Opinie o lekcjach

Karolina Kania, współwłaściciel Biura Rachunkowego

Szczerze polecam!!! Miałam lekcje przez Skype z innymi lektorami, ale Paula jest zdecydowanie najlepsza. Lekcja jest zróżnicowana i zawsze ciekawa. Materiały są solidne i bardzo czytelne. Godzina nauki nigdy nie sprawiała mi tyle przyjemności.

Paula ma świetną umiejętność zadawania pytań i dzięki temu można się naprawdę przełamać w mówieniu.

Dorota Wróbel, wychowawca w Domu Dziecka

Zacznę od konkretów:

– wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie

– praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki

– pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie

To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno 🙂 Bez wahania polecam!


Koszt jednej lekcji (60 minut) to 100 złotych.

Scroll to Top