Nasza misja

Chcemy pomóc Ci żyć pełnią Twoich możliwości dzięki dobrej znajomości języka angielskiego. Dlatego też napisaliśmy dla Ciebie przewodnik po Business English, tworzymy edukacyjne wpisy na naszym blogu i oferujemy Ci pełne szkolenia z języka angielskiego w ramach naszych kursów.

Kto stoi za $English?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. Jest magistrem na kierunku Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu na Uniwersytecie Śląskim.

Przygotowuje klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Perfekcjonistka odpowiedzialna za kontrolę jakości materiałów edukacyjnych od $English oraz za marketing.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English oraz języka hiszpańskiego z 8-letnim doświadczeniem. Studiował m.in. filologię angielską i hiszpańską w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na UŚ. Magister filologii hiszpańskiej.

Pasjonat uczenia się nowych umiejętności i pomagania w tym innym. Twórca i administrator serwisu $English odpowiedzialny także za produkcję i edycję materiałów wideo.

Nasza historia

Kliknij w interesujący Cię fragment żeby go przeczytać.




Mamy dla Ciebie mały prezent.

Przewiń do góry