Nasza misja

Chcemy pomóc Ci żyć pełnią Twoich możliwości dzięki dobrej znajomości języka angielskiego. Dlatego też napisaliśmy dla Ciebie przewodnik po Business English, tworzymy edukacyjne wpisy na naszym blogu i oferujemy Ci szkolenie z języka angielskiego do pracy w ramach naszego kursu Business English.

Kto stoi za $English?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Mgr filologii angielsko-francuskiej z językiem biznesu. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce.

Przygotowuje klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Wcześniej nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English. Obecnie specjalista od tworzenia dokumentacji oprogramowania na międzynarodowych projektach IT.

Nasza historia

Kliknij w interesujący Cię fragment żeby go przeczytać.

Mamy dla Ciebie mały prezent.

Przewiń do góry