kurs Business English

Current Status
Not Enrolled
Price
150 zł
Get Started
This course is currently closed

Witaj w kursie Business English. Nauczysz się tutaj praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci sprawnie komunikować się w pracy po angielsku. Kurs jest stworzony z myślą o osobach ze średnio zaawansowanym angielskim (poziom od B1 do B2).

Kurs składa się z czterech modułów. Pierwszy z nich nauczy Cię słownictwa potrzebnego do rozmów telefonicznych i przez Internet. Drugi moduł jest poświęcony pisaniu skutecznych emaili po angielsku. Trzeci moduł wyposaży Cię w słownictwo potrzebne do prezentowania po angielsku. Ostatni moduł przygotuje Cię do dyskutowania po angielsku i brania udziału w spotkaniach.

Jak uczyć się z kursu Business English? Zastanów się jaką umiejętność potrzebujesz opanować najszybciej. Na przykład, masz w pracy spotkania po angielsku i ciężko Ci wyrazić swoje zdanie po angielsku? Jeśli tak, to przejdź do ostatniego modułu o nazwie „Spotkania po angielsku” i tam zacznij naukę. A może masz problemy z pisaniem emaili po angielsku? W tym wypadku, zacznij naukę od drugiego modułu „Emaile po angielsku”.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna) gdzie zacząć naukę, to ucz się z tego kursu od początku do końca. Po prostu rób wszystko od góry do dołu tak jak jest to ułożone w nawigacji po lewej stronie czy spisie treści pod tym nagraniem. Możesz dowolnie skakać po kursie i uczyć się jak Ci wygodnie.

Grupa wsparcia na Facebooku


Nie jesteś sam(a) w nauce! Dołącz do naszej grupy, w której uzyskasz pomoc i motywację od innych kursantów oraz od autorów kursu! Jesteśmy tutaj.

Course Content

Expand All
ROZMOWY TELEFONICZNE I PRZEZ INTERNET
EMAILE PO ANGIELSKU
PREZENTACJE PO ANGIELSKU
SPOTKANIA PO ANGIELSKU
Przewiń do góry