Strona główna » Kursy języka angielskiego online » Zajęcia konwersacyjne

Zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego

Zajęcia konwersacyjne oferowane przez $English to maksymalne skupienie na praktycznym użyciu języka angielskiego w codziennej komunikacji. Są one zaprojektowane, aby pomóc uczniom przełamać barierę językową i zyskać pewność siebie w mówieniu. Zajęcia te są dynamiczne i angażujące, z naciskiem na rozmowę oraz interaktywność.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia konwersacyjne?

Zajęcia konwersacyjne są przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania, które chcą poprawić, ugruntować lub podnieść swoje umiejętności związane z komunikacją w języku angielskim na wyższy poziom. Szczególnie są one korzystne dla tych, którzy chcą skutecznie komunikować się w pracy (Business English). Ta praktyczna wiedza przyda się również w życiu codziennym. Konwersacja często rozlewa się na inne obszary, które mogą mieć pośredni wpływ na przebieg całej rozmowy.

Jak prowadzimy zajęcia konwersacyjne?

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy specjalizują się w nauczaniu Business English i konwersacjach. Podczas zajęć skupiają się na indywidualnych potrzebach uczniów, oferując mocno spersonalizowane podejście i materiały. Zajęcia odbywają się online, zapewniając elastyczność i wygodę dla uczących się.

Jakie korzyści przyniosą ci konwersacje na naszych zajęciach?

Uczestnictwo w zajęciach konwersacyjnych dollarenglish.pl umożliwia uczniom praktyczne stosowanie języka angielskiego w spontanicznych i zaaranżowanych sytuacjach, pomagając w przełamaniu bariery językowej. Zajęcia te mogą również przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej, poprawiając umiejętności komunikacyjne niezbędne w środowisku międzynarodowym.

Dlaczego warto uczyć się z $English?

Dollarenglish.pl oferuje profesjonalne i skuteczne podejście do nauki języka angielskiego, z naciskiem na konwersacje. Indywidualne podejście, elastyczność w organizacji zajęć, a także doświadczenie nauczycieli sprawiają, że jest to atrakcyjna opcja dla osób pragnących efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe. Dodatkowo, konwersacje z angielskiego online dają możliwość nauki w każdym miejscu na świecie, wystarczą laptop i połączenie z Internetem. Ucząc się z $English, masz szansę nie tylko poprawić swoje umiejętności konwersacyjne, ale również otworzyć drzwi do nowych możliwości w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Opinie o kursie

Naukę rozpoczniemy od kursu online “Spotkania po angielsku”, który przygotuje Cię do spotkań i dyskutowania w pracy. Poznaj opinie kursantów, którzy uczyli się z niego samodzielnie.

Natalia Gluza, księgowa i doktorantka z ekonomii

Dla Wszystkich Zbłąkanych i Szukających Krainy Angielskim w mowie i piśmie płynącej! powiem tyle: na lepszy kurs nie mogliście trafić! ❤️ Jest trochę jak Przyjaciel Broni! 🏹

– organizacyjnie: nie musisz myśleć o NICZYM! Wszystkie słówka, „nowe wyrażenia w użyciu” znajdują się w jednym miejscu! Nie martwisz się, gdzie ich szukać lub czy będziesz mógł do nich wrócić! Zawsze będą na Ciebie czekać!

– Czujesz, że zaczynasz po raz setny od nowa? Nie ruszasz z miejsca, a treści podręczników są mało atrakcyjne? 🤨 Tutaj ruszysz z kopyta! 🐴 Gdy myślisz, że umiesz za mało, że bez tłumaczeń słowa po słowie nie dasz rady nic przeczytać ze zrozumieniem po angielsku! 🤯 To masz rację! Tylko tak myślisz, to siedzi w Twojej głowie!

Na tym kursie zobaczysz, jak bez żmudnego tłumaczenia każdego słowa można wywnioskować wiele z kontekstu! Poczujesz moc! Ja ją czuję! 😍

Rafał Klamka,Key Account Manager

Bardzo fajny i przydatny kurs. Warto skorzystać ze względu na ogólną wiedzę przydatną przy przygotowaniu do spotkań biznesowych. Dodatkowo zawiera wiele praktycznych słówek i wyrażeń po angielsku. 

Przydatny kurs zarówno dla osób zaczynających przygodę z angielskim jak również dla osób znających angielski. 

Również polecam dla osób, które znają bardzo dobrze angielski a chcą uzyskać wiedzę jak dobrze przygotować się do spotkania biznesowego.


Zajrzyj do środka kursu!

Obejrzyj nagranie i zobacz co jest w kursie “Spotkania po angielsku”. To od niego zaczynamy nasz program.

Rozwiń swoją karierę dzięki j. angielskiemu!

Kim są autorzy kursu?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. Jest magistrem na kierunku Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu na Uniwersytecie Śląskim.

Przygotowywała klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Obecnie specjalistka do spraw komunikacji i tłumaczeń w międzynarodowych projektach IT.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Wcześniej nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English. Obecnie tworzy dokumentację oprogramowania na międzynarodowych projektach IT.

Opinie o autorach kursu

Karolina Kania, współwłaściciel Biura Rachunkowego

Szczerze polecam!!! Miałam lekcje przez Skype z innymi lektorami, ale Paula jest zdecydowanie najlepsza. Lekcja jest zróżnicowana i zawsze ciekawa. Materiały są solidne i bardzo czytelne. Godzina nauki nigdy nie sprawiała mi tyle przyjemności.

Paula ma świetną umiejętność zadawania pytań i dzięki temu można się naprawdę przełamać w mówieniu.

Dorota Wróbel, wychowawca w Domu Dziecka

Zacznę od konkretów:

– wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie

– praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki

– pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie

To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno 🙂 Bez wahania polecam!


Co zyskam po ukończeniu tego kursu?

Przestaniesz się stresować przed każdym spotkaniem zespołu lub z klientami. Bez wahania odbierzesz telefon z zagranicy albo zadzwonisz do klienta anglojęzycznego.

Przestaniesz się bać, że piszesz bzdury. Twoje emaile będą profesjonalne i zrozumiałe. Dogadasz się też wreszcie w pracy po angielsku i nie zabraknie Ci już słów.

Wreszcie pokażesz wszystkim, że jesteś dobrym specjalistą i nie powstrzyma Cię przed tym bariera językowa.

Twoja kariera rozwinie się dzięki lepszej znajomości angielskiego, który przestanie Cię ograniczać.

Dzięki niej dostaniesz lepiej płatną pracę albo podwyżkę w obecnej, bo będzie Cię można wysłać do pracy w zespole międzynarodowym lub z klientami zagranicznymi.

Pamiętaj, że możesz pracować również przez Internet, a świat stoi otworem jeśli tylko znasz angielski!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Opinie o kursie

Poznaj opinie kursantów o kursie online “Spotkania po angielsku”, od którego zaczynamy program.

Małgorzata Damięcka-Lizak, Team Leader GL/TR/AR

Serdecznie polecam firmę i jej internetowe kursy językowe! Osoby, które chciałyby rozszerzyć i usystematyzować wyrażenia niezbędne do odbycia spotkania w języku angielskim, koniecznie powinny zajrzeć do kursu „Spotkania po angielsku”. 

Bardzo mi to pomogło w pracy, nie musiałam już się stresować brakiem słownictwa dotyczącym prowadzenia spotkania czy też dzielenia się opinią z innymi uczestnikami.

Bez większego wahania dzięki temu kursowi nauczysz się wyrażać swoją opinię, prowadzić rozmowę, m.in. dowiesz się jakich sformułowań użyć otwierając rozmowę, jak zapytać kogoś o zdanie, przerwać komuś, skierować ponownie na temat, przejść do kolejnego punktu, podsumować i zakończyć spotkanie.

Nauczysz się jak się zgodzić ze swoim rozmówcą czy wyrazić odmienne zdanie.

Paulina Śmiałek-Liszczyńska, analityk finansowy

Zdecydowanie ludzie tworzący tę firmę są godni polecenia! Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno treści tworzone przez $ENGLISH, jak i osoby stojące za całym projektem! 😊

Sam kurs „Spotkania po angielsku” jest idealnym rozwiązaniem dla osoby, która chce/ powinna/ musi nauczyć się rozmawiać po angielsku, a dotychczas nie pracowała dużo z tym językiem. 

Kurs jest przejrzysty, bogaty w teksty (wyłącznie po angielsku 😉), które zrozumiemy z kontekstu, a przygotowane pod niego zadania, pozwolą na usystematyzowanie wiedzy i zrozumienie wszystkich nowych pojęć.


Scroll to Top