Strona główna » Kursy języka angielskiego online

Kursy języka angielskiego online

Język angielski jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności zarówno na rynku pracy, jak i w kontekście podróży międzynarodowych, gdy chcemy zobaczyć inne rejony świata. Niewątpliwie żyjemy w czasach gdzie komunikacja w tym języku jest niezwykle powszechna, a nieznajomość potrafi prowadzić do tego, że musimy zrezygnować z wielu rzeczy. Dla wielu osób bariera językowa jest przeszkodą, która blokuje ich przed rozwojem, zdobyciem nowej pracy, czy podróżowaniem. Jednak nauka języka angielskiego na kursie online nie musi być trudna!

Dollarenglish.pl oferuje kursy języka angielskiego online dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb uczniów. Nasze kursy to nie tylko nauka słownictwa czy gramatyki, ale przede wszystkim praktyczne zastosowanie języka w codziennej komunikacji.

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy?

Nasze kursy angielskiego online są zaprojektowane z myślą o szerokim spektrum odbiorców. Bez względu na to, czy praktykujesz używanie języka i masz problemy z wymową lub zrozumieniem, czy wydaje Ci się, że umiesz mówić, ale od lat tego nie robiłeś – dollarenglish.pl ma ofertę która pozwoli Ci przełamać barierę językową oraz sprawi, że w końcu zaczniesz się komunikować. Kursy są także idealne dla osób, które chcą szybko nauczyć się języka ze względów zawodowych, akademickich, czy też dla własnej satysfakcji. Kurs Business English pomoże Ci rozwinąć skrzydła w kontaktach z klientami, współpracownikami, czy w przypadku gdy dopiero przygotowujesz się do podjęcia pracy, która wymaga używania języka angielskiego. Jeśli chcesz rozmawiać po angielsku i nie czuć skrępowania, że Twój poziom jest niewystarczający, to sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc rozwiązać ten problem.

Nasze podejście do nauczania

W dollarenglish.pl stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia. Wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest głęboka personalizacja procesu edukacyjnego. Nasze kursy są więc projektowane tak, aby dostosowywać się do najważniejszych potrzeb, stylu nauki oraz tempa postępów uczącego się. Ponadto, duży nacisk kładziemy na interaktywność i angażowanie uczniów w proces nauki poprzez quizy oraz realistyczne symulacje konwersacji, co sprawia, że nauka staje się bardziej angażująca i efektywna.

Jakie korzyści przyniosą Ci nasze kursy?

Decydując się na kursy angielskiego online na dollarenglish.pl, zyskujesz nie tylko solidne podstawy językowe, ale również umiejętności komunikacyjne, które są dzisiaj nieocenione i pozwalają dobrze funkcjonować w międzynarodowej społeczności. Nasze kursy pomagają budować pewność siebie w używaniu języka angielskiego w różnych kontekstach, od nieformalnych rozmów po oficjalne sytuacje biznesowe.

Dlaczego warto uczyć się z Dollar English?

Kurs angielskiego online z Dollar English to decyzja, która przyniesie długoterminowe korzyści. Kursy są projektowane przez doświadczonych nauczycieli a to gwarantuje jakość materiałów dydaktycznych. Z dollarenglish.pl nauka języka angielskiego online staje się nie tylko efektywna, ale i przyjemna, otwierając przed Tobą nowe możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Opinie o kursie

Naukę rozpoczniemy od kursu online “Spotkania po angielsku”, który przygotuje Cię do spotkań i dyskutowania w pracy. Poznaj opinie kursantów, którzy uczyli się z niego samodzielnie.

Natalia Gluza, księgowa i doktorantka z ekonomii

Dla Wszystkich Zbłąkanych i Szukających Krainy Angielskim w mowie i piśmie płynącej! powiem tyle: na lepszy kurs nie mogliście trafić! ❤️ Jest trochę jak Przyjaciel Broni! 🏹

  • organizacyjnie: nie musisz myśleć o NICZYM! Wszystkie słówka, „nowe wyrażenia w użyciu” znajdują się w jednym miejscu! Nie martwisz się, gdzie ich szukać lub czy będziesz mógł do nich wrócić! Zawsze będą na Ciebie czekać!
  • Czujesz, że zaczynasz po raz setny od nowa? Nie ruszasz z miejsca, a treści podręczników są mało atrakcyjne? 🤨 Tutaj ruszysz z kopyta! 🐴 Gdy myślisz, że umiesz za mało, że bez tłumaczeń słowa po słowie nie dasz rady nic przeczytać ze zrozumieniem po angielsku! 🤯 To masz rację! Tylko tak myślisz, to siedzi w Twojej głowie!

Na tym kursie zobaczysz, jak bez żmudnego tłumaczenia każdego słowa można wywnioskować wiele z kontekstu! Poczujesz moc! Ja ją czuję! 😍

Rafał Klamka,Key Account Manager

Bardzo fajny i przydatny kurs. Warto skorzystać ze względu na ogólną wiedzę przydatną przy przygotowaniu do spotkań biznesowych. Dodatkowo zawiera wiele praktycznych słówek i wyrażeń po angielsku. 

Przydatny kurs zarówno dla osób zaczynających przygodę z angielskim jak również dla osób znających angielski. 

Również polecam dla osób, które znają bardzo dobrze angielski a chcą uzyskać wiedzę jak dobrze przygotować się do spotkania biznesowego.


Zajrzyj do środka kursu!

Obejrzyj nagranie i zobacz co jest w kursie “Spotkania po angielsku”. To od niego zaczynamy nasz program.

Bonus: grupa wsparcia!

Wraz z kursem dostajesz dostęp do ekskluzywnej grupy wsparcia na Facebooku, w której inni kursanci i twórcy kursu pomogą Ci z nauką oraz z podniesieniem poziomu Twojego angielskiego!

Rozwiń swoją karierę dzięki j. angielskiemu!

Kim są nauczyciele i autorzy kursu?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. Jest magistrem na kierunku Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu na Uniwersytecie Śląskim.

Przygotowuje klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English oraz języka hiszpańskiego z 8-letnim doświadczeniem. Studiował m.in. filologię angielską i hiszpańską w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na UŚ. Magister filologii hiszpańskiej.

Opinie o autorach kursu

Karolina Kania, współwłaściciel Biura Rachunkowego

Szczerze polecam!!! Miałam lekcje przez Skype z innymi lektorami, ale Paula jest zdecydowanie najlepsza. Lekcja jest zróżnicowana i zawsze ciekawa. Materiały są solidne i bardzo czytelne. Godzina nauki nigdy nie sprawiała mi tyle przyjemności.

Paula ma świetną umiejętność zadawania pytań i dzięki temu można się naprawdę przełamać w mówieniu.

Dorota Wróbel, wychowawca w Domu Dziecka

Zacznę od konkretów:

– wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie

– praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki

– pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie

To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno 🙂 Bez wahania polecam!


Co zyskam po ukończeniu tego kursu?

Przestaniesz się stresować przed każdym spotkaniem zespołu lub z klientami. Bez wahania odbierzesz telefon z zagranicy albo zadzwonisz do klienta anglojęzycznego.

Przestaniesz się bać, że piszesz bzdury. Twoje emaile będą profesjonalne i zrozumiałe. Dogadasz się też wreszcie w pracy po angielsku i nie zabraknie Ci już słów.

Wreszcie pokażesz wszystkim, że jesteś dobrym specjalistą i nie powstrzyma Cię przed tym bariera językowa.

Twoja kariera rozwinie się dzięki lepszej znajomości angielskiego, który przestanie Cię ograniczać.

Dzięki niej dostaniesz lepiej płatną pracę albo podwyżkę w obecnej, bo będzie Cię można wysłać do pracy w zespole międzynarodowym lub z klientami zagranicznymi.

Pamiętaj, że możesz pracować również przez Internet, a świat stoi otworem jeśli tylko znasz angielski!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania


Opinie o kursie

Poznaj opinie kursantów o kursie online “Spotkania po angielsku”, od którego zaczynamy program.

Małgorzata Damięcka-Lizak, Team Leader GL/TR/AR

Serdecznie polecam firmę i jej internetowe kursy językowe! Osoby, które chciałyby rozszerzyć i usystematyzować wyrażenia niezbędne do odbycia spotkania w języku angielskim, koniecznie powinny zajrzeć do kursu „Spotkania po angielsku”. 

Bardzo mi to pomogło w pracy, nie musiałam już się stresować brakiem słownictwa dotyczącym prowadzenia spotkania czy też dzielenia się opinią z innymi uczestnikami.

Bez większego wahania dzięki temu kursowi nauczysz się wyrażać swoją opinię, prowadzić rozmowę, m.in. dowiesz się jakich sformułowań użyć otwierając rozmowę, jak zapytać kogoś o zdanie, przerwać komuś, skierować ponownie na temat, przejść do kolejnego punktu, podsumować i zakończyć spotkanie.

Nauczysz się jak się zgodzić ze swoim rozmówcą czy wyrazić odmienne zdanie.

Paulina Śmiałek-Liszczyńska, analityk finansowy

Zdecydowanie ludzie tworzący tę firmę są godni polecenia! Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno treści tworzone przez $ENGLISH, jak i osoby stojące za całym projektem! 😊

Sam kurs „Spotkania po angielsku” jest idealnym rozwiązaniem dla osoby, która chce/ powinna/ musi nauczyć się rozmawiać po angielsku, a dotychczas nie pracowała dużo z tym językiem. 

Kurs jest przejrzysty, bogaty w teksty (wyłącznie po angielsku 😉), które zrozumiemy z kontekstu, a przygotowane pod niego zadania, pozwolą na usystematyzowanie wiedzy i zrozumienie wszystkich nowych pojęć.


Scroll to Top