Strona główna » kurs Business English

Poznaj angielski do pracy!

Rozwiń karierę i popraw zarobki.

Jak wygląda kurs?

W każdym tygodniu kursu będziesz uczyć się angielskiego biznesowego aż 3 razy:

  1. na platformie E-learningowej,
  2. na indywidualnej lekcji z nauczycielem (40 minut),
  3. na Twoich indywidualnych materiałach powtórkowych.

Na platformie poznasz nowy materiał, a na lekcji nauczyciel “przegada” go z Tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Następnie nauczyciel opracuje dla Ciebie indywidualny zestaw powtórkowy, na którym utrwalisz poznany materiał.

Zwróć uwagę, że masz nauczyciela tylko dla siebie!

Program kursu

Przygotujemy Cię do odbywania spotkań po angielsku i dyskutowania. Wyszkolimy Cię w rozmawianiu przez telefon i Internet, żebyś bez kłopotu dogadał(a) się ze współpracownikami!

Nauczymy Cię też pisać profesjonalne i zrozumiałe emaile, przygotujemy Cię do rozmawiania o Twojej pracy i prowadzenia small talk.

Twój indywidualny kurs trwa pół roku i może zostać dostosowany do Twoich potrzeb.


Platforma E-learningowa: opinie

Naukę rozpoczniemy od kursu online “Spotkania po angielsku”, który przygotuje Cię do spotkań i dyskutowania w pracy. Poznaj opinie kursantów, którzy uczyli się z niego samodzielnie.

Natalia Gluza, księgowa i doktorantka z ekonomii

Dla Wszystkich Zbłąkanych i Szukających Krainy Angielskim w mowie i piśmie płynącej! powiem tyle: na lepszy kurs nie mogliście trafić! ❤️ Jest trochę jak Przyjaciel Broni! 🏹

– organizacyjnie: nie musisz myśleć o NICZYM! Wszystkie słówka, „nowe wyrażenia w użyciu” znajdują się w jednym miejscu! Nie martwisz się, gdzie ich szukać lub czy będziesz mógł do nich wrócić! Zawsze będą na Ciebie czekać!

– Czujesz, że zaczynasz po raz setny od nowa? Nie ruszasz z miejsca, a treści podręczników są mało atrakcyjne? 🤨 Tutaj ruszysz z kopyta! 🐴 Gdy myślisz, że umiesz za mało, że bez tłumaczeń słowa po słowie nie dasz rady nic przeczytać ze zrozumieniem po angielsku! 🤯 To masz rację! Tylko tak myślisz, to siedzi w Twojej głowie!

Na tym kursie zobaczysz, jak bez żmudnego tłumaczenia każdego słowa można wywnioskować wiele z kontekstu! Poczujesz moc! Ja ją czuję! 😍

Rafał Klamka,Key Account Manager

Bardzo fajny i przydatny kurs. Warto skorzystać ze względu na ogólną wiedzę przydatną przy przygotowaniu do spotkań biznesowych. Dodatkowo zawiera wiele praktycznych słówek i wyrażeń po angielsku. 

Przydatny kurs zarówno dla osób zaczynających przygodę z angielskim jak również dla osób znających angielski. 

Również polecam dla osób, które znają bardzo dobrze angielski a chcą uzyskać wiedzę jak dobrze przygotować się do spotkania biznesowego.


Zajrzyj do środka kursu!

Obejrzyj nagranie i zobacz co jest w kursie “Spotkania po angielsku”. To od niego zaczynamy nasz program.

Bonus: grupa wsparcia!

Wraz z kursem dostajesz dostęp do ekskluzywnej grupy wsparcia na Facebooku, w której inni kursanci i twórcy kursu pomogą Ci z nauką oraz z podniesieniem poziomu Twojego angielskiego!

Rozwiń swoją karierę dzięki j. angielskiemu!

Kim są nauczyciele i autorzy kursu?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. Jest magistrem na kierunku Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu na Uniwersytecie Śląskim.

Przygotowuje klientów do rozmów kwalifikacyjnych, udziału w spotkaniach, wygłaszania prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych i pisania korespondencji biznesowej. Pracuje m.in. z programistami, księgowymi, rekruterami, analitykami finansowymi.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku, którego nigdy się nawet nie uczył! Specjalista od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English oraz języka hiszpańskiego z 8-letnim doświadczeniem. Studiował m.in. filologię angielską i hiszpańską w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na UŚ. Magister filologii hiszpańskiej.

Opinie o autorach kursu

Karolina Kania, współwłaściciel Biura Rachunkowego

Szczerze polecam!!! Miałam lekcje przez Skype z innymi lektorami, ale Paula jest zdecydowanie najlepsza. Lekcja jest zróżnicowana i zawsze ciekawa. Materiały są solidne i bardzo czytelne. Godzina nauki nigdy nie sprawiała mi tyle przyjemności.

Paula ma świetną umiejętność zadawania pytań i dzięki temu można się naprawdę przełamać w mówieniu.

Dorota Wróbel, wychowawca w Domu Dziecka

Zacznę od konkretów:

– wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie

– praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki

– pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie

To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno 🙂 Bez wahania polecam!


Co zyskam po ukończeniu tego kursu?

Przestaniesz się stresować przed każdym spotkaniem zespołu lub z klientami. Bez wahania odbierzesz telefon z zagranicy albo zadzwonisz do klienta anglojęzycznego.

Przestaniesz się bać, że piszesz bzdury. Twoje emaile będą profesjonalne i zrozumiałe. Dogadasz się też wreszcie w pracy po angielsku i nie zabraknie Ci już słów.

Wreszcie pokażesz wszystkim, że jesteś dobrym specjalistą i nie powstrzyma Cię przed tym bariera językowa.

Twoja kariera rozwinie się dzięki lepszej znajomości angielskiego, który przestanie Cię ograniczać.

Dzięki niej dostaniesz lepiej płatną pracę albo podwyżkę w obecnej, bo będzie Cię można wysłać do pracy w zespole międzynarodowym lub z klientami zagranicznymi.

Pamiętaj, że możesz pracować również przez Internet, a świat stoi otworem jeśli tylko znasz angielski!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania


Opinie o kursie

Poznaj opinie kursantów o kursie online “Spotkania po angielsku”, od którego zaczynamy program.

Małgorzata Damięcka-Lizak, Team Leader GL/TR/AR

Serdecznie polecam firmę i jej internetowe kursy językowe! Osoby, które chciałyby rozszerzyć i usystematyzować wyrażenia niezbędne do odbycia spotkania w języku angielskim, koniecznie powinny zajrzeć do kursu „Spotkania po angielsku”. 

Bardzo mi to pomogło w pracy, nie musiałam już się stresować brakiem słownictwa dotyczącym prowadzenia spotkania czy też dzielenia się opinią z innymi uczestnikami.

Bez większego wahania dzięki temu kursowi nauczysz się wyrażać swoją opinię, prowadzić rozmowę, m.in. dowiesz się jakich sformułowań użyć otwierając rozmowę, jak zapytać kogoś o zdanie, przerwać komuś, skierować ponownie na temat, przejść do kolejnego punktu, podsumować i zakończyć spotkanie.

Nauczysz się jak się zgodzić ze swoim rozmówcą czy wyrazić odmienne zdanie.

Paulina Śmiałek-Liszczyńska, analityk finansowy

Zdecydowanie ludzie tworzący tę firmę są godni polecenia! Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno treści tworzone przez $ENGLISH, jak i osoby stojące za całym projektem! 😊

Sam kurs „Spotkania po angielsku” jest idealnym rozwiązaniem dla osoby, która chce/ powinna/ musi nauczyć się rozmawiać po angielsku, a dotychczas nie pracowała dużo z tym językiem. 

Kurs jest przejrzysty, bogaty w teksty (wyłącznie po angielsku 😉), które zrozumiemy z kontekstu, a przygotowane pod niego zadania, pozwolą na usystematyzowanie wiedzy i zrozumienie wszystkich nowych pojęć.


Scroll to Top