Strona główna » Kurs

Kurs Business English – angielski biznesowy online

Rozwiń karierę i popraw zarobki.

Program kursu

Nauczysz się komunikować po angielsku i poprawisz swoje rozumienie ze słuchu.

Nauczysz się jak:

 • Pisać skuteczne emaile.
 • Rozmawiać przez telefon i Internet.
 • Wygłaszać prezentacje.
 • Dyskutować na spotkaniach.

Dostaniesz:

 • Nagrania z udziałem amerykańskich lektorów.
 • Materiały wideo z praktycznymi poradami jak komunikować się po angielsku.
 • Liczne i różnorodne ćwiczenia, z którymi świetnie opanujesz materiał.

Forma kursu

Kurs “Business English” ma formę online.

Uczysz się na naszej Platformie E-learningowej z komputera lub komórki.

Uczysz się w swoim tempie i kiedy chcesz.

Lekcje z nauczycielem

Kurs jest przeznaczony do samodzielnej nauki.

Możesz jednak dodatkowo zamówić indywidualne lub grupowe lekcje, które pomogą Ci opanować materiał i nauczyć się rozmawiania po angielsku.

Korzyści z kursu

Przełamiesz barierę językową i zaczniesz swobodnie rozmawiać i pisać po angielsku.

Rozwiniesz karierę w międzynarodowym środowisku. Świat stoi otworem gdy dobrze znasz j. angielski!

Zapomnisz o stresie i niepewności, bo będziesz dobrze przygotowana/y do komunikacji w j. angielskim.

Wreszcie praca z językiem angielskim będzie przyjemnością zamiast spędzać Ci sen z powiek!

Opinie o kursie

Natalia Gluza, księgowa i doktor ekonomii:

Dla Wszystkich Zbłąkanych i Szukających Krainy Angielskim w mowie i piśmie płynącej! powiem tyle: na lepszy kurs nie mogliście trafić! ❤️ Jest trochę jak Przyjaciel Broni! 🏹

Organizacyjnie: nie musisz myśleć o NICZYM! Wszystkie słówka, „nowe wyrażenia w użyciu” znajdują się w jednym miejscu! Nie martwisz się, gdzie ich szukać lub czy będziesz mógł do nich wrócić! Zawsze będą na Ciebie czekać!

Czujesz, że zaczynasz po raz setny od nowa? Nie ruszasz z miejsca, a treści podręczników są mało atrakcyjne? 🤨 Tutaj ruszysz z kopyta! 🐴 Gdy myślisz, że umiesz za mało, że bez tłumaczeń słowa po słowie nie dasz rady nic przeczytać ze zrozumieniem po angielsku! 🤯 To masz rację! Tylko tak myślisz, to siedzi w Twojej głowie!

Na tym kursie zobaczysz, jak bez żmudnego tłumaczenia każdego słowa można wywnioskować wiele z kontekstu! Poczujesz moc! Ja ją czuję! 😍

Rafał Klamka, Key Account Manager:

Bardzo fajny i przydatny kurs. Warto skorzystać ze względu na ogólną wiedzę przydatną przy przygotowaniu do spotkań biznesowych. Dodatkowo zawiera wiele praktycznych słówek i wyrażeń po angielsku. 

Przydatny kurs zarówno dla osób zaczynających przygodę z angielskim jak również dla osób znających angielski. 

Również polecam dla osób, które znają bardzo dobrze angielski a chcą uzyskać wiedzę jak dobrze przygotować się do spotkania biznesowego.

Dorota Stolarska, programistka:

Moje wrażenia dotyczące kursu – „Business English” są baaardzo pozytywne  Kurs jest: (w mojej opinii)

 • Intuicyjny w obsłudze (wszędzie gdzie się czegoś spodziewam, po kliknięciu – tam jest ).

 • Prowadzi za przysłowiową „rękę” (jest dużo sugestii od „prowadzących”, od czego najlepiej zacząć, co powtórzyć, gdzie można coś znaleźć, dlaczego warto coś zrobić – daje to poczucie mentalnego wsparcia).

 • Zawiera same konkretne informacje (zawartość lekcji odnosi się bezpośrednio do tematu, który jest w tytule – bardzo zwięźle i konkretnie bez zbędnego lania wody).

 • Bardzo angażujący (struktura lekcji, która na samym końcu sprawdza umiejętności (quiz), daje dużą satysfakcję (jak już się go zrobi poprawnie xD) i wkrada się pewnego rodzaju element „gry”, który zachęca do dalszej nauki).

Ewa Matyszczak, Treasury Accountant:

Gorąco polecam kurs Business English realizowany przez $English. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów, które z pewnością użyjesz podczas rozmowy biznesowej. Ciekawa forma kursu i duża różnorodność pozwoli Ci na łatwiejszą i szybszą naukę.

Opanowane wyrażenia sprawią, że poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych. Do tego dodatkowo warto wykupić konwersacje z Paulą podczas których w pełni utrwalisz sobie materiał.

Autorzy kursu

Paulina Lichota:

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Magister filologii angielsko-francuskiej z językiem biznesu. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce.

Obecnie specjalistka do spraw komunikacji i tłumaczeń w międzynarodowych projektach IT.

Michał Zięba:

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku. Ekspert od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Wcześniej nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English. Obecnie tworzy dokumentację oprogramowania na międzynarodowych projektach IT.

Opinie o autorach kursu

Karolina Kania, współwłaścicielka Biura Rachunkowego:

Szczerze polecam!!! Miałam lekcje przez Skype z innymi lektorami, ale Paula jest zdecydowanie najlepsza. Lekcja jest zróżnicowana i zawsze ciekawa. Materiały są solidne i bardzo czytelne. Godzina nauki nigdy nie sprawiała mi tyle przyjemności.

Paula ma świetną umiejętność zadawania pytań i dzięki temu można się naprawdę przełamać w mówieniu.

Dorota Wróbel, wychowawczyni w Domu Dziecka:

Zacznę od konkretów:

 • Wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie
 • Praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki.
 • Pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie.

To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno 🙂 Bez wahania polecam!

Scroll to Top