Konkurs “Ulubiony sposób nauki języka angielskiego”

Strona główna » Konkurs “Ulubiony sposób nauki języka angielskiego”
 1. Organizatorem konkursu jest Dollar English Paulina Lichota, 32-500 Pogorzyce ul. Szymanowskiego 108, NIP: 6282279736.
 1. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin. 
 1. Konkurs rozpoczyna się 20.10.2020 i kończy się 3.11.2020 o godzinie 22:00 (według czasu polskiego).
 1. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, które ukończyły 18 rok życia, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkują na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie poniższe warunki:
 • polubić fanpage $English (@dollarenglish) na Facebooku. Fanpage znajduje się pod tym adresem: https://www.facebook.com/dollarenglish
 • polubić post konkursowy na fanpage $English (@dollarenglish) na Facebooku
 • napisać komentarz do posta konkursowego na fanpage $English, w którym odpowie się na pytanie: “Jaki jest Twój ulubiony sposób nauki języka angielskiego?”.
 1. W konkursie zostanie przyznanych 6 nagród o łącznej wartości 1245 złotych. Nagrody zostaną przyznane osobom, które spełnią warunki udziału w konkursie i uzyskają największą liczbę reakcji do swojego komentarza pod postem konkursowym.

Osoba z największą liczbą rekacji dostanie nagrodę przewidzianą dla pierwszego miejsca. Osoba z drugą największą liczbą reakcji dostanie nagrodę przewidzianą dla drugiego miejsca i tak dalej. Jedna osoba może uzyskać jedno miejsce w konkursie.

Pierwsze miejsce: dwie indywidualne lekcje języka angielskiego przez Internet (40 minut każda) i dostęp do kursu online “Spotkania po angielsku” na 6 miesięcy. Łączna wartość nagród to 280 złotych.

Drugie miejsce:  jedna indywidualna lekcja języka angielskiego przez Internet (40 minut) i dostęp do kursu online “Spotkania po angielsku” na 6 miesięcy. Łączna wartość nagród to 215 złotych.

Organizator zastrzega sobie prawo nie przyznania pierwszego i/lub drugiego miejsca, jeśli osoba mające je uzyskać dostanie mniej niż 10 reakcji do swojego komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Miejsca od trzeciego do szóstego:  dostęp do kursu online “Spotkania po angielsku” na 6 miesięcy. Wartość nagrody to 150 złotych. 

 1. Natychmiast po zakończeniu konkursu organizator utrwali informacje potrzebne do jego rozstrzygnięcia korzystając z funkcji nagrywania ekranu. Nagranie może zostać udostępnione na prośbę dowolnej osoby biorącej udział w konkursie. 
 1. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na fanpage $English do 4 dni roboczych od zakończenia konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pomocą otagowania ich w poście z ogłoszeniem wyników lub za pomocą wiadomości prywatnej na Facebooku. 
 1. Zwycięzca powinien odebrać swoją nagrodę do 21 dni od powiadomienia go o wygranej. Po upływie tego okresu odbiór nagrody może być niemożliwy. Przez odbiór nagrody rozumie się podanie nazwy użytkownika i adresu email na który ma zostać stworzone konto z dostępem do kursu online “Spotkania po angielsku” oraz umówienie i odbycie indywidualnej/ych lekcji języka angielskiego.
 1. Istnieje możliwość odwołania się od decyzji organizatora konkursu poprzez wysłanie wiadomości email na adres admin@dollarenglish.pl i wskazanie nieprawidłowości w przeprowadzeniu lub rozstrzygnięciu konkursu.
 1.  Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację Regulaminu Świadczenia Usług  i  Polityki Prywatności serwisu internetowego $English . Wszelkie dane osobowe uczestników będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.
 1. Uczestnicząc w konkursie nie przekazujesz organizatorowi praw autorskich do Twojego komentarza ani zgody na korzystanie z niego. 
 1. Facebook nie wspiera i nie promuje tego konkursu, nie jest też jego administratorem. Biorąc udział w konkursie zwalniasz serwis Facebook z jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z tym konkursem.
 1. Prawem właściwym dla tego konkursu jest prawo polskie.
Scroll to Top