Strona główna » About

Nasza misja

Chcemy pomóc Ci żyć pełnią Twoich możliwości dzięki dobrej znajomości języka angielskiego. Dlatego też napisaliśmy dla Ciebie przewodnik po Business English, tworzymy edukacyjne wpisy na naszym blogu i oferujemy Ci szkolenie z języka angielskiego do pracy w ramach naszego kursu Business English.

Kto stoi za $English?

Paulina Lichota

Nauczycielka konwersacji po angielsku i francusku oraz Business English od 2012 roku. Magister filologii angielsko-francuskiej z językiem biznesu. Studiowała w Hiszpanii, Portugalii i Polsce.

Obecnie specjalistka do spraw komunikacji i tłumaczeń w międzynarodowych projektach IT.

Michał Zięba

Poliglota biegle władający językami angielskim, hiszpańskim i portugalskim oraz oglądający i czytający po francusku i włosku. Ekspert od szybkiego i praktycznego poznawania języków obcych.

Wcześniej nauczyciel rozmawiania po angielsku i Business English. Obecnie tworzy dokumentację oprogramowania na międzynarodowych projektach IT.

Opinie o kursie

Natalia Gluza, księgowa i doktor ekonomii:

Dla Wszystkich Zbłąkanych i Szukających Krainy Angielskim w mowie i piśmie płynącej! powiem tyle: na lepszy kurs nie mogliście trafić! ❤️ Jest trochę jak Przyjaciel Broni! 🏹

Organizacyjnie: nie musisz myśleć o NICZYM! Wszystkie słówka, „nowe wyrażenia w użyciu” znajdują się w jednym miejscu! Nie martwisz się, gdzie ich szukać lub czy będziesz mógł do nich wrócić! Zawsze będą na Ciebie czekać!

Czujesz, że zaczynasz po raz setny od nowa? Nie ruszasz z miejsca, a treści podręczników są mało atrakcyjne? 🤨 Tutaj ruszysz z kopyta! 🐴 Gdy myślisz, że umiesz za mało, że bez tłumaczeń słowa po słowie nie dasz rady nic przeczytać ze zrozumieniem po angielsku! 🤯 To masz rację! Tylko tak myślisz, to siedzi w Twojej głowie!

Na tym kursie zobaczysz, jak bez żmudnego tłumaczenia każdego słowa można wywnioskować wiele z kontekstu! Poczujesz moc! Ja ją czuję! 😍

Dorota Stolarska, programistka:

Moje wrażenia dotyczące kursu – „Business English” są baaardzo pozytywne  Kurs jest: (w mojej opinii)

  • Intuicyjny w obsłudze (wszędzie gdzie się czegoś spodziewam, po kliknięciu – tam jest ).
  • Prowadzi za przysłowiową „rękę” (jest dużo sugestii od „prowadzących”, od czego najlepiej zacząć, co powtórzyć, gdzie można coś znaleźć, dlaczego warto coś zrobić – daje to poczucie mentalnego wsparcia).
  • Zawiera same konkretne informacje (zawartość lekcji odnosi się bezpośrednio do tematu, który jest w tytule – bardzo zwięźle i konkretnie bez zbędnego lania wody).
  • Bardzo angażujący (struktura lekcji, która na samym końcu sprawdza umiejętności (quiz), daje dużą satysfakcję (jak już się go zrobi poprawnie xD) i wkrada się pewnego rodzaju element „gry”, który zachęca do dalszej nauki).

Korzyści z kursu

Przełamiesz barierę językową i zaczniesz swobodnie rozmawiać i pisać po angielsku.

Rozwiniesz karierę w międzynarodowym środowisku. Świat stoi otworem gdy dobrze znasz j. angielski!

Zapomnisz o stresie i niepewności, bo będziesz dobrze przygotowana/y do komunikacji w j. angielskim.

Wreszcie praca z językiem angielskim będzie przyjemnością zamiast spędzać Ci sen z powiek!

Scroll to Top